---------- Sponsorlu Reklamlar ----------


2014 Diyetisyen Maaşları Ne Kadar

admin 24 Ekim 2013 0
--------- Sponsor Reklamlar ----------

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlerden Gelen  2014 diyetisyen maaşları, Devlette diyetisyen maaşları, Devlette diyetisyen ne kadar alır, Diyetetik maaşları, Diyetisyen maaşları kaç liradır sorularının yanıtlarını size vermek istiyoruz.

Sitemizi takip eden ve diyetisyen maaşları hakkında bilgi almak isteyen üniversite sınavına girmek üzere olan genç öğrenci arkadaşlarımızın bize sormuş oldukları bir  soru “Devlette diyetisyen maaşları ne kadar?”  Bu soru ile ilgili her gün bir çok diyetisyen adayından mail gelmektedir. Sizlerden gelen bu istekler üzerine gerek kamuda gerekse özel sektördeki bazı diyetisyen arkadaşlardan aldığımız bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle 2013 Devletteki Diyetisyenlerin maaşları hakkında bilgi vereyim;

diyetisyen-maaslari

Şimdi 2014 yılı Ocak ayı itibarıyla zamlanmış durumda olan Diyetisyenlerin maaşları ile ilgili bilgiler vereyim;

Kamuda Görev Yapan Diyetisyenler Yaptıkları Döner Sermaye geliri ile birlikte 2 000 liranın oldukça üzerinde gelir elde etmektedir.

1640 lira civarında maaş + 651 Lira Sabit ve 0 ile 450 lira arası döner sermaye almaktadır.

2014 Diyetisyen Maaşları na göre 2250 lira üzerinde bir ücret alınmaktadır.  Ayrıca Denge Tazminatı ve ve Döner Miktarlarını verirseniz güncel paylaşımı size aktarabiliriz.

Özel Sektör Sağlık Kuruluşlarında ücretler 1700 lira civarında başlamakta ve performansa göre oldukça iyi ücretler alınmaktadır.

Bilgi Media 2014 Maaşlar Hakkında Bilgiler

Konu içi aramalar > Diyetisyen maaşlarıbeslenme ve diyetetik maaşlarıdiyetisyenlik maaşlarıdiyetisyen maaşları 2014diyetisyen maasibeslenme ve diyetetik maaşları 2014diyetisyenlerin maasıDiyetisyenlik maaşıdiyetisyenler ne kadar maaş alırbeslenme dıyetetık maasları

Konuya Yorum Yaz »

Google Ping   Google Sitemap