---- Sponsorlu Baglantilar ---

El elden üstündür atasözünün anlamı Nedir Kısaca Açıklaması


---- Sponsorlu Baglantilar ---
El elden üstündür atasözünün anlamı Nedir Kısaca Açıklaması ile ilgili özet bilgi
Atasözleri ve Açıklamalarını sizinle paylaşmaya sıklıkla kullandığımız El elden üstündür ne demek,El elden üstündür anlamı nedir,El elden üstündür atasözü,El elden üstündür atasözü ne demektir özet biçimde açıklayarak devam etmek istiyoruz. 
sozlukler
El elden üstündür.
Bir kimse, kendisinden üstün olan bir başkasının da olabileceğini bilmeli; hiç kimse bu işi benden daha iyi yapamaz dememelidir.
Bilgi Media & Genel Kültür ve Atasözlerinin Açıklamaları Ansiklopedisi

 

Konu içi aramalar > el elden üstündürel elden üstündür anlamıel elden üstündür atasözünün anlamıel elden üstündür açıklamasıel elden üstündür atasözleri anlamıel elden üstündür anlamı kısacael elden ustundur hikayesiel elden üstündür atasözünün anlamı kısacael elden üstündür atasözünün açıklaması kısacael elden üstündür anlamı kısa
---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
El elden üstündür atasözünün anlamı Nedir Kısaca Açıklaması admin tarafından 31 Ekim 2013 tarihinde , Nedir- Ne Demek - Sözlük kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
El elden üstündür atasözünün anlamı Nedir Kısaca Açıklaması isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz