---- Sponsorlu Baglantilar ---

En Yeni, Son Çıkan, Güncel Android Sürümü Hangisidir, Nedir


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Bu konuda 2014 son android sürümü hangisi android en son sürümü nedir, en son android sürümü nedir, android son sürüm nedir en yüksek android sürümü hangisidir sorularının yanıtlarını bulacaksınız.

Android in son sürümü hangisi 2013-2014, En Yeni Sürümü Hangisi Son Çıkan Sürümü Nedir

samsung-android11

Android işletim sistemi yeni versiyonu nedir,

Bundan Dört sene kadar önce telefon severerin  hayatına giren Google’ın mobil işletim sistemi olan Android, aradan geçen bu dört yıllık süre zarfında mobil işletim sistemi pazarının tartışmasız lideri konumuna gelmiştir. Başlangıçtan bu güne geçen zaman zarfından bu yana bir çok değişiklik ve güncelleme geçirmiştir. Android 2.3 Gingerbread halen Android’in en çok bilinen ve popüler versiyonu olma unvanını korurken, Android’in engüncel versiyonu unvanını ise 4.3 Jelly Bean elinde bulunduruyor. Android’in şu andaki en güncel versiyonu olan Android 4.3 Jelly Bean, Android sürümleri içinde zirveyi zorlamaya başlayacak gibi duruyor. Yakın Dönemde 4.4 Kit Kat sürümü ile tanışacağız ve en güncel sürüm o olacak. Bakalım Kit Kat bize neleri sunuyor.

 Bilgi Media & Android ve Çözümleri Ansiklopedisi

Konu içi aramalar > en yüksek android sürümü hangisiandroid en son sürümü hangisiandroid son sürüm hangisien son android sürümü nedirandroid en son sürüm hangisien son android sürümü hangisiandroid son sürüm nedirandroidin son sürümü hangisiandroidin en son sürümü hangisison android sürümü hangisi
---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
En Yeni, Son Çıkan, Güncel Android Sürümü Hangisidir, Nedir admin tarafından 4 Kasım 2013 tarihinde , Hayata Dair Deneyimlerim kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
En Yeni, Son Çıkan, Güncel Android Sürümü Hangisidir, Nedir isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “En Yeni, Son Çıkan, Güncel Android Sürümü Hangisidir, Nedir”
  1. adem taşdemir diyor ki:

    S4 güncellendi bende 4.4.3 yüklüydü 4.4.2 oldu bunu nasıl düzeltebilirim

Sende Yorum Yaz