---------- Sponsorlu Reklamlar ----------


Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir Kısa Kompozisyon ve Yazı Örnekleri

admin 20 Kasım 2013 3
--------- Sponsor Reklamlar ----------

Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir Konulu Kısa Kompozisyon ve Yazı Örnekleri
İnsan hayatındaki en ehemmiyetli ve en gerçek , doğru yol gösterici ilimdir. İlim, bütün evreni ve olan olayları araştırarak, neden sonuç ilişkisi içerisinde deney ve incelemelere dayalı olan metot ve gerçeklerden yararlanılarak, yasalar oluşturmak için çalışan düzenli ve gerçek bilgi manalarını dile getirmektedir.

kompozisyon
İlim bütün alanlarda araştırma yaparak, çalışma ve yeni gerçekler ortaya çıkarmak demektir. Önceden, araştırma yapılan konular hakkındaki çalışmalar bu alanda çalışan kimselere bir kılavuz gibi yol gösterici ve bir ışık olmaktadır. Bu ele geçirilmiş bilgi ve deneyimler sayesinde, yeni buluş ve buluşlar ortaya çıkabilmektedir. İlim devamlı araştırma ve inceleme yapmayı gerektirir. Neticeye ulaşabilmek için bazen günler ve aylarca süren deneyler yapılmaktadır. Bu çalışmalar ileri derecede sabır ve konuya konsantre olmayı gerektirir. İlim alanındaki çalışmalar, işte bu denli zor ve sabırla yürütülmektedir. Bütün bu çalışmalar neticeninde ise, ortaya yeni ve bilinmeyen bir hayli bilgi ortaya çıkmaktadır.
İlim, insanlığın en temel ve en özbeöz yol gösterici kılavuzudur. İlim sayesinde, yaşadığımız evreni ve evrende oluşan, olan olayları, öğrenerek kendimizi hayata adapte etmekteyiz.
İlimle uğraşan tüm insanlar, fedakâr, sabırlı ve yaptıkları çalışmaların tüm insanlık için olduğunun şuurunda olan kimselerdir. İlim öğrenmeyi, araştırmayı, sabrı ve fedakârlığı gerektiren, bir çalışma olduğundan, toplumun ve insanlığın, bu alanlarda çalışmalar yapan kimselere, gereken saygı ve itibarı göstermesi en temel ve en ehemmiyetli bir görev olmalıdır.

Bilgi Media & Kompozisyon ve Makale Örnekleri

Konu içi aramalar > hayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyonhayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon örneklerihayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon kısa ve özethayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon kısahayatta en hakiki mrit ilimdirhayatta en hakiki mürşit ilimdir ile ilgili kompozisyonhayatta en hakiki mürşit ilimdir kısa kompozisyonhayatta en hakiki mürşit ilimdir ile ilgili kompozisyon kısahayatta en hakiki mürşit ilimdir ile ilgili kısa kompozisyonhayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon kısaca

3 Yorum var »

  1. asdas 20 Mart 2014 at 17:07 - Reply

    kısa kısa

  2. ali 20 Mart 2014 at 17:08 - Reply

    çok uzun

  3. sude 27 Mart 2014 at 20:41 - Reply

    çokkkkk güzelllllllllllllllll

Konuya Yorum Yaz »

Google Ping   Google Sitemap