---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

İstanbulun avrupa yakasındaki ilçeleri ve Semtleri Hangileridir İsim Listesi


---- Sponsorlu Baglantilar ---

İstanbul’un avrupa yakasındaki ilçeler,İstanbulun avrupa yakasındaki ilçeleri ve Semtleri Hangileridir İsim Listesini sizlere sunmak istiyoruz. Ülkemizin en büyük Şehri olan İstanbul İlinin Avrupa yakası ilçeleri ile ilgili olarak merak ettiklerinizin yanıtları konumuz içinde.
istanbulun avrupa yakasındaki semtleri,
800pxistanbulwikisvg

İstanbul’un kaç ilçesi vardır sorusunu yanıtlayalım ilk olarak. İstanbul’un toplam 39 ilçesi vardır. Bu ilçelerin 25’i Avrupa Yakası’nda, 14’ü ise Anadolu Yakası’ndadır.

istanbul’un Avrupa yakasındaki ilçeleri

Arnavutköy, 
Avcılar,
Bağcılar,
Bahçelievler,
Bakırköy,
Başakşehir,
Bayrampaşa,
Beşiktaş,
Beylikdüzü,
Beyoğlu,
Büyükçekmece,
Çatalca,
Esenler,
Esenyurt,
Eyüp,
Fatih,
Gaziosmanpaşa,
Güngören,
Kağıthane,
Küçükçekmece,
Sarıyer,
Silivri,
Sultangazi,
Şişli,
Zeytinburnu,

Bilgi Media & Vikipedi Genel Kültür Ansiklopedisi Hakkında Bilgiler burada. 

Konu içi aramalar > istanbul avrupa yakası semtleriistanbul haritas avrupa yakasAvrupa yakası semtleriavrupa yakasındaki semtleristanbul avrupa yakas ileleriistanbul avrupa yakası haritası semtlerianadolu yakası semtleriavrupa yakası ilçeleri listesiistanbul avrupa yakası ilçeleri haritasıavrupa yakası neresi
---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
İstanbulun avrupa yakasındaki ilçeleri ve Semtleri Hangileridir İsim Listesi admin tarafından 9 Ekim 2013 tarihinde , Hakkında Bilgi kategorisine eklenmiştir.

İstanbulun avrupa yakasındaki ilçeleri ve Semtleri Hangileridir İsim Listesi isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz