---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kocamın mesajlarını internetten okuyabilir miyim ?


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Eşimin, Kocamın Mesajlarını İnternetten Okuyabilirmiyim ?  Kocamın Telefon Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim , İnternetten Bilgisayardan Okuyabilirmiyim ?

Soru : Zaman zamanKocamla Cebimden Mesajlaşıyorum, Kocamın Mesajlarını İnternetten Okuyabilirmiyim merak ediyorum. Çünkü benden başka biri ile görüşüp görüşmediğini bilmiyorum. Ne yapayım onu çok kıskanıyorum ve bir başkasıyla görüşmesi ihtimali beni deli ediyor bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

telefonkodlari

Cevap: Merhaba sayın takipçimiz. Öncelikle sizin sorduğunuz soru ile ilgili olarak defalarca bize soru geldi ancak mesaj geçmişini öğrenme ancak yasal yollardan yapılabilecek bir işlemdir ve sizin bunu internet üzerinden yapabilme gibi bir şansınız yok. Ancak adli mercilere ulaşan bir başvuru durumunda yada Polis tarafından yapılan teknik takip işleminde Jandarma tarafından yapılan teknik takip ve MİT tarafından yapılan teknik takiplerde mesajlaşma durumu takip edilebilir. Size tavsiyemiz birlikte olduğunuz , kocam , erkeğim dediğiniz kişiye güvenmenizdir. Eğer güvenmiyorsanız bu evliliği sonu hem size hem eşinize zarar verecek duruma ilerler. Bu yüzden ya onunla olan ilişkinizi sonlandırın yada güvenin.
İyi günler

Bilgi Media & Vikipedi Genel Kültür Paylaşımları

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
Kocamın mesajlarını internetten okuyabilir miyim ? admin tarafından 10 Ekim 2013 tarihinde , Hayata Dair Deneyimlerim kategorisine eklenmiştir.

Kocamın mesajlarını internetten okuyabilir miyim ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz