---------- Sponsorlu Reklamlar ----------


Memurlar Uzun Saç ve Sakal Bırakabilir Mi Bıyık Uzatabilir mi?

admin 06 Ekim 2013 0
--------- Sponsor Reklamlar ----------

Demokrasi Paketine Göre Erkek Memurlar Saç, Sakal ve Bıyık Uzatabilecek mi, Sakal Traşı olmadan İşe Gidilebilecek mi gibi soruyarın yanıtlarını veriyoruz.

Demokrasi paketi açıklandığında karşımıza çıkan şeylerden biri de erkek memurların saç uzatmasına ve sakal bırakmasına dair ibareler olmuştur. Demokrasi paketinin içinde bulunan bu ibareler toplumsal hayata aktarıldığı zaman erkek memurlar saç uzatıp sakal bırakabilecekler. Normal şartlarda dudağı geçmeyecek biçimde bıyık bırakmak memurlar için serbestti. Uygulanan yeni düzenleme sayesinde memur olarak çalışanlar  dilediği biçimde bıyık bırakabilecek.

sorucevaplar

Memurların en büyük sorunları arasında düzenli olarak sakal tıraşı olmak vardı. Devamlı Olarak saka tıraşı olmak zorunda kalan memurların bariz biçimde yüzlerinin tahrip olduğu gözlemleniyordu. Devamlı Olarak tıraş olmalarından ötürüde erkek memurlar normal yaşıtlarına göre daha ihtiyar görünmekteydi. Bu düzenleme hayata geçirildiği gün bu uygulamadan en fazla yaşlanma korkusu ile hayatlarına devam eden memurların sevineceğini düşünüyoruz.

Demokrasi paketi içinde yer alan ve günlük hayatımızı kolaylaştırmaya yarayacak olan maddeleri sizlere açıklamaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz.

Bilgi Media & Vikipedi Genel Kültür Paylaşımları

Konu içi aramalar > memur sakal bırakabilir miöğretmen sakal bırakabilir mimemurlar sakal bırakabilir midevlet memurları sakal bırakabilir midevlet memuru sakal bırakabilir mimemur sakal bırakabilecek miöğretmenler sakal bırakabilir mimemur bıyık bırakabilir mimemur sakal bırakabilecekdevlet memuru sakal bırakabilir mi 2014

Konuya Yorum Yaz »

Google Ping   Google Sitemap