---------- Sponsorlu Reklamlar ----------


Öğrenci Akbili Almak İçin Gerekli Belgeler 2013

admin 18 Ekim 2013 0
--------- Sponsor Reklamlar ----------

2014 Öğrenci Akbili Nasıl Alınır

Öğrenci akbili Almak İçin Lazım Olan belgeler 2013
İstanbul’a öğrenci olarak bulunan arkadaşlara bilhassa metrobüs kullanacaklara tavsiyemiz en kısa sürede kendilerine birer öğrenim gören akbili edinsinler, bunu da normalde yapmak aslına bakarsanız epeyce Kolay .

sorucevaplar

1 tane öğrenim gören belgesi, 1 tane fotoğraf, nüfus cüzdanı ve elbette ki on tl. Ek Olarak kayıt olabilir olmaz baktınız öğrenim gören belgesi alamadınız mı? Anında gezi kart talep formunu indirip doldurun sonrada okulunuza onaylatın.

Eskiden yanlızca karaköy, topkapı buna benzer belli başlı yerlerdeyken şuanda ise genel itibariyle metrobüsün ana durakları dahil olmak üzere birden çok yerde mevcut, başvuru yerlerine buradan bakabilirsiniz. İlk basım 1 tl olmakla bir arada iki saat içinde basımlarında ilki 40 kuruş ikincisi ise 35 kuruştur. Aylık akbil ücretide 70 TL olup sizlere 200 basım hakkı vermektedir.

Bilgi Media & Vikipedi Genel Kültür Paylaşımları

Konu içi aramalar > ogrenci akbili yas siniriöğrenci akbili için gerekli belgelerakbil için gerekli belgelerÖĞRENCİ AKBİLİ NASIL ALINIRöğrenci akbiliöğrenci akbili için gerekenlerankara akbil başvuruöğrenci akbili kaç yaş sınırıankara akbilöğrenci akbili için gerekli evraklar

Konuya Yorum Yaz »

Google Ping   Google Sitemap