---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

2014 Renault Fluence Hakkında Olumlu, Olumsuz Yorumlar Görüşler


---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 Renault Fluence Hakkında Olumlu, Olumsuz Yorumlar Görüşleri sizlere sunmak istiyoruz.

Renault Fluence İle İlgili Olumlu Görüşler ( Yorumlar )
1 – Renault Fluence hakkında yazanları okudum renodan bazıları gerçekçi.Bazıları ise Fluence Ferari performansı bekliyor yıllardır Reno kullanırım Türkiye şartlarına göre iyi bir araç diyebilirim.Ama önce aracı iyi tanımak gerekir.Bazı arkadaşlar aracı yerden yere vurmuş ben bu insanlara katılmıyorum .Kalkmış bana Wolksvageni övüyor evet doğrudur Wolksvagen iyi bir araç.Birde onun yakıtını anlatsın ayrıca servis bakımını parça fiyatını V.S.biliyormu acaba.Arabanın fiyatıda cabası.Orta versiyon bir Jetta ile 2 Renault alınır. Renaultu kötülerken birazcık merhametli olalım lütfen.


2 – Arkadaşlar bence bu güzel araca hak ettiğini vermiyorsunuz Daha öncesinde ben Opel Vectra dizelede ayrıca passat 2010 kasayada bindim bu araç bana göre onların eşdeğeri sayılır.
passat çok dar ve ayrıca hiçte dışardan göründüğü gibi değil özellikle bizim şirkette 2 adet 1.6 tdi var kasayı kaldırmıyor.
insignia dizele gelince 2.0 motor taşımakta ve bu durumda vergi çok düşünmek gerek.
Renault a bu kadar haksızlık etmeyin ön yargıyla yaklaşmayın alıp kullanın
Renault Fluence İle İlgili Olumsuz Görüşler ( Yorumlar )
1- bence dışardan dışarıdan bakınca çok kaba görünüyor… yaklaşık olarak 5 aydır kullanıyorum… Bu araçta yaşamadığım sorun kalmadı,inanırmısınız hoparlörden su fışkırdı ve ayrıca arka iki tekerlekten ses geliyor tamirciye götürsen bir şey yapmıyorlar Renault bana göre iyi araba yapamıyor…
2 – Yaklaşık olarak 2 yıldır fluence kullanıyorum( şirket aracım). Bu güne kadar her marka otomobili kullandım, ancak bence en kötüsü bu. Virajda gereğinden çok savrulur, aracın neredeyse her yerinden ses gelir, çabuk dökülür.Klasik reno otomobil işte. Ben almak taraftarı değilim.
Bilgi Media Olarak Sizlere araç ile ilgili olarak çeşitli sitelerden alınmış olan iki olumlu iki olumsuz görüşü sunduk. Sizlerde kendi görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Yayınlanan görüşler bizim görüşlerimiz değildir.

Konu içi aramalar > renault fluence yorumlarıfluence yorumlarrenault fluence yorumlar2014 fluencerenault fluence kullanıcı yorumlarırenault fluence hakkinda yorumlarfluence hakkında yorumlarfluence kullanıcı yorumlarırenault fluence cvt olumlu yorumlarfulens hakkinda yorum
---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
2014 Renault Fluence Hakkında Olumlu, Olumsuz Yorumlar Görüşler admin tarafından 11 Ekim 2013 tarihinde , Hayata Dair Deneyimlerim kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
2014 Renault Fluence Hakkında Olumlu, Olumsuz Yorumlar Görüşler isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz