---- Sponsorlu Baglantilar ---

Sevgiliye Elveda Mektupları


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Sevgiliye Veda, Ayrılık, Hasret Özlem ve Elveda Mektupları

Gereği yok artık. Bırak dünde kalsın her şey ve sakın arama beni. Hani derdin ya ben sensiz yaşayamam diye. Şimdi diyorum ki sen benimle yaşayamazsın. Bu yüzden sevgili ufak ufak uzaklaş yanımdan ve bir daha sakın selam bile verme. Çünkü ben dünde bıraktım seni ve sana dair her şeyi.
Ve artık düne dair bir şeyi bugün yaşamayı istemiyorum. Belki zor gelecek, belki içim yanacak ve belirli belirsiz söveceğim gelmişine geçmişine. Ama hiç bir şeyden haberin olmayacak senin ve sen bir daha duyamayacak olsan da bu sözü benden seni çok ama çok seveceğim.

elvedasevgilim
Zaman zaman hüzünlerde kalacak yüreğim, buğulu bakacak gözlerim haykırmak isteyeceğim ben onu çok özledim diye.
Sonra kendimle konuşacağım, onu çok seviyorsun , hala onu istiyorsun diyeceğim uzaklardan fısıldayacağım gecenin karanlığına Seni Unutmadım Sevdiğim Sen Beni Unutsan Bile Diyeceğim.
Son sözlerim olacak bunlar, kurduğum son düş, yüreğimin yitik bir sevdanın ardından döktüğü son gözyaşları olacak.
Ve her şey bitecek sensizliğin bu son akşamında….
Elveda sevdiğim diyeceğim. Elveda Yüreğimin Hüzünlü Bakışı
Serdar Yıldırım

Konu içi aramalar > sevgiliye veda mektubusevgiliye ayrılık mektubuveda mektuplariözlem mektupları sevgiliyesevgiliye hasret yazılarısevgiliye veda mektubu ayrılıkayrılık mektupları sevgiliyesevgiliye elveda mektubuelveda mektubuelveda mektupları
---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
Sevgiliye Elveda Mektupları admin tarafından 22 Eylül 2013 tarihinde , Hasret Yazıları ve Şiirleri,Özlem Yazıları ve Şiirleri,Veda Yazıları ve Şiirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Sevgiliye Elveda Mektupları isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz