---- Sponsorlu Baglantilar ---

Sözleşmeli Uzman Jandarma Alımı Ne zaman


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Jandarma Genel Komutanlığı, emniyet ve asayiş ile komando birliklerinde görev yapacak sözleşmeli uzman erbaş alacak.

Jandarma Genel Komutanlığının resmi internet sitesindeki duyuruya göre, komutanlığın sözleşmeli uzman erbaş ihtiyacını karşılamak amacıyla personel temini yapılacak.

Söz konusu kişiler jandarma komando ile jandarma emniyet ve asayiş birliklerinde görev yapacak.

ADAYLARDA ARANAN ÖZELLİKLER

Adayların lise ve dengi okul mezunu olması, askerlik hizmetini erbaş/er olarak tamamlaması ve terhisinden üç yıl geçmemesi, halen silah altında ise 1 Ağustos 2014’e kadar terhis olabilecek erbaş ve er olması gerekiyor.

Düzenlenecek sınava katılmak isteyen ve gereken şartları taşıyanların başvurularını 31 Ocak’a kadar www.jandarma.tsk.tr sitesinde yapabilecek.

jandarma alım ilanları

Konu içi aramalar > uzman erbaş alımları ne zaman başlıyorjandarma sözleşmeli er alımı 2014er alımı ne zamanuzman erbaş alımı ne zamanuzman er alımı 2014sözleşmeli erbaş alımı ne zamankaç tane uzman erbaş alınacakjandarma uzman erbas sınavları nezamanjandarma sözleşmeli uzman erbaş alımı 2014 başvuruları genel komutanlığı tsk ne2015 uzman erbaş alımları
---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
Sözleşmeli Uzman Jandarma Alımı Ne zaman Reis Bey tarafından 5 Ocak 2014 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:
Sözleşmeli Uzman Jandarma Alımı Ne zaman isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz