---------- Sponsorlu Reklamlar ----------


Spor Yaparken Nasıl Giyinmeliyiz ? Neleri Giymeliyiz ?

admin 20 Eylül 2013 0
--------- Sponsor Reklamlar ----------


Spor Kıyafetleri Nelerdir

Spor yaparken Nasıl giyinmeliyiz, üzerimize ne giymeliyiz, hangi elbiseler üzerimizde olmalı, Ayakkabı seçimi nasıl olmalı sorularının yanıtları burada.

Özellikle mevsimlere cazip biçimde kıyafet tercihi inşa etmek , size yaptığınız sporda ek olarak rahat davranış etme imkanı sağlayacaktır .

Ekstra terlemenize yarayan bir birçok kıyafet size faydadan birçok kayıp getirebilir . Bu tarz giyim tercihinin adına , terlemeyi emen giysiler ek olarak sağlıklı olacaktır . Pamuklu elbiseler bu anlamda en büyük yardımcınız .

sporkiyafetleri

Tayt ve eşofman altı buna benzer seçenekler size özgür davranış sağlar . Burada dikkat etmeniz gerekli olan nokta ise , kıyafetlerinizin vücudu sarması ama sıkmaması gerekir .

Spor yaparken en büyük yükü çeken bölgelerinizden biride ayaklarınızdır
Ayakkabı tercihi en mühim noktalardan biri . Vereceğiniz hata bir hüküm bütün egzersizlerinizin sakatlıklarla sonuçlanmasına ne sebeple olabilmektedir . Bu yüzden spor ayakkabı alırken düz tabanlı modellerden kaçının . Ayak tabanınızı koruyan ve yükünü hafifletecek tarzda olanlara yönelin .

Alacağınız ayakkabının gökyüzü akımı birçok önemli
Kullandığınız ayakkabının içerdeki havayı hapsetmemesi , hatta sürkülasyon sağlaması gerekir . Bu özelliğe sahip değilse bir dizi ayak hastalığı peşinizi bırakmayacaktır .

Tüm spor kıyafetlerinizde olası oldukça rahat olacağınız tarza yönelin
Bu size hem bir egzersizlerinizi dosdoğru yapma imkanı verecek , hem bir de sağlıklı biçimde sporunuza devamı etme özelliği katacaktır .

Bilgi Media & Spor Servisi

Konu içi aramalar > spor kiyafetlerispor yaparken nasıl ayakkabılar giymeliyiz

Konuya Yorum Yaz »

Google Ping   Google Sitemap