---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Vakit nakittir İle İlgili Kompozisyon Örneği ve Makale


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Vakit nakittir İle İlgili Kompozisyon Örneği ve Makale var mı diye soran arkadaşlar için hazırladığımız kısa makaleyi sunmak istiyoruz.

Bir işin yapılmasında sermaye ve emek ne kadar değerliyse , zaman da o  kadar önemde değerlidir . Nedeni ise her iş , bir zaman dilimi arasında gerçekleşir . Bir işte kullanılmadan geçirilen zaman bir kayıptır ve bu vakti tekrar yerine getirmek olası değildir . Buna Bağlı Olarak zamanın kaybı iş kaybına , iş kaybı da ücret kaybına yol açar . Bu yönden zamanın en minik parçasını bile boşa geçirmemeli , iyi değerlendirmelidir .
Bir insanın en kyımetli şeyi zamanıdır . Hayatımız sınırlı bir zaman arasında akıp giderken acaba bunun farkına varabiliyor muyuz?

kompozisyon

Zamanımız çok ama çok kıymetli ki geçtiğimiz zamanımızı yeryüzünde yer alan tüm mücevherleri verseniz geriye getiremezsiniz . Geriye getiremeyeceğim iz zamanımız için ah vah edip durarak , keşke diyerek elimize bir şey geçmeyeceğini bilirsek geleceğimizde benzer yanlışları yapmamaya itina gösterirsek bizim için daha iyi olabilir . Bunun için de geleceğimizi iyi bir biçimde planlarsak kendimizi geliştirmeye çalışırsak ileri ki hayatımızda daha sevinçli olacağımız şüphe götürmez .

Hiçbir şeyle değiştirilemeyen bu bir sürü kıymetli zamanımızı boş işlerle uğraşlarla öldürmek bizim kendimize yapabileceğimiz en büyük kötülüktür . Bu yüzden zamanımızı iyi değerlendirerek geleceğimizin bize mutlu olmak getirmesini beklemeliyiz .

Bilgi Media & Vikipedi Kompozisyon Örnekleri

Yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer?

Diğer Konu Linkleri > vakit nakittir ile ilgili kompozisyonvakit nakittir kompozisyonvakit nakittir kompozisyon örneklerivakit nakittir ile ilgili denemevakit nakittir ile ilgili deneme yazısıvakit nakittir atasözünü açıklayan bir denemevakit nakittir ile ilgili kompozisyon kısavakit nakittir ile ilgili kompozisyon örneklerivakit nakittirle ilgili kompozisyonvakit nakittir atasözü ile ilgili kompozisyon


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
Vakit nakittir İle İlgili Kompozisyon Örneği ve Makale admin tarafından 18 Kasım 2013 tarihinde , Nedir- Ne Demek - Sözlük kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Vakit nakittir İle İlgili Kompozisyon Örneği ve Makale isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz