---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Vakit nakittir İle İlgili Kompozisyon Örneği ve Makale


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Vakit nakittir İle İlgili Kompozisyon Örneği ve Makale var mı diye soran arkadaşlar için hazırladığımız kısa makaleyi sunmak istiyoruz.

Bir işin yapılmasında sermaye ve emek ne kadar değerliyse , zaman da o  kadar önemde değerlidir . Nedeni ise her iş , bir zaman dilimi arasında gerçekleşir . Bir işte kullanılmadan geçirilen zaman bir kayıptır ve bu vakti tekrar yerine getirmek olası değildir . Buna Bağlı Olarak zamanın kaybı iş kaybına , iş kaybı da ücret kaybına yol açar . Bu yönden zamanın en minik parçasını bile boşa geçirmemeli , iyi değerlendirmelidir .
Bir insanın en kyımetli şeyi zamanıdır . Hayatımız sınırlı bir zaman arasında akıp giderken acaba bunun farkına varabiliyor muyuz?

kompozisyon

Zamanımız çok ama çok kıymetli ki geçtiğimiz zamanımızı yeryüzünde yer alan tüm mücevherleri verseniz geriye getiremezsiniz . Geriye getiremeyeceğim iz zamanımız için ah vah edip durarak , keşke diyerek elimize bir şey geçmeyeceğini bilirsek geleceğimizde benzer yanlışları yapmamaya itina gösterirsek bizim için daha iyi olabilir . Bunun için de geleceğimizi iyi bir biçimde planlarsak kendimizi geliştirmeye çalışırsak ileri ki hayatımızda daha sevinçli olacağımız şüphe götürmez .

Hiçbir şeyle değiştirilemeyen bu bir sürü kıymetli zamanımızı boş işlerle uğraşlarla öldürmek bizim kendimize yapabileceğimiz en büyük kötülüktür . Bu yüzden zamanımızı iyi değerlendirerek geleceğimizin bize mutlu olmak getirmesini beklemeliyiz .

Bilgi Media & Vikipedi Kompozisyon Örnekleri

Konu içi aramalar > vakit nakittir ile ilgili kompozisyonvakit nakittir kompozisyonvakit nakittir kompozisyon örneklerivakit nakittir kompozisyonuvakit nakittir ile ilgili kompozisyon örneklerivakit geçirmekle ilgili kompozisyonkompozisyon örnekleri 4 sınıf vakit nakittirvakit nakittir atasözünü açıklayan bir denemevakit nakittir sözü ile ilgili kompozisyonVakit nakittir sözü ile ilgili kompozisyon örneği
---- Sponsorlu Baglantilar ---

Konu Bilgileri :
Vakit nakittir İle İlgili Kompozisyon Örneği ve Makale admin tarafından 18 Kasım 2013 tarihinde , Nedir- Ne Demek - Sözlük kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Vakit nakittir İle İlgili Kompozisyon Örneği ve Makale isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz